Aplikacja MT.ditor

Czym jest MT.ditor?

MT.ditor to narzędzie do wygodnego zawierania transakcji na rynku Forex. Transakcje mogą być tworzone zarówno ręcznie jak i automatycznie. MT.ditor dostarcza rewolucyjne rozwiązania w zakresie zawierania transakcji na bazie danych makroekonomicznych. Tworzenie strategii jest bardzo proste i nie wymaga umiejętności programowania. MT.ditor zapewnia całą potrzebną infrastrukturę do pracy z automatycznymi strategiami inwestycyjnymi.


Nie musisz umieć programować!

W MT.ditor strategie tworzysz za pomocą układania i łączenia bloczków. Jeden bloczek odpowiada za sprawdzanie sygnału, inny za otwieranie lub zamykanie transakcji, a jeszcze inny za wysłanie do Ciebie SMS z powiadomieniem o zamknięciu pozycji.

Otwarcie transakcji na bazie danych makro to też tylko jeden bloczek!


Wszystko jest sygnałem do handlu!

W MT.ditor działasz na sygnałach. Wszystko może być sygnałem: aktualne kursy walut i instrumentów, wartości wskaźników, dane makro, twoje finanse. Swobodnie podejmuj decyzję i twórz strategie, jakich inne narzędzia nigdy nie będą potrafiły wykonać.


Przyspiesz otwieranie i zamykanie transakcji!

Jeżeli handlujesz otwierając i zamykając transakcje ręcznie, możesz chcieć przyspieszyć ten proces. Możesz otwierać i zamykać transakcje z domyślnie ustawionymi wartościami takimi jak Take Profit czy Stop Loss . Dodatkowo - automatycznie dodaj kroczący Take Profit aby zarobić jak najwięcej.

Pracuj w chmurze!

Manualne strategie wymagają utrzymania platformy MetaTrader we własnym zakresie. Rozwiązanie MT.ditor sprawia, że nie musisz się przejmować tym czy Twój komputer ma ciągły dostęp do Internetu i zasilania. Po prostu stwórz strategię i uruchom ją. Będzie działać nawet gdy Ty wyłączysz komputer.


Praca zespołowa!

Udostępnij swoją strategię znajomym, wspólnie wypracujcie najlepsze podejście. Szybciej uzyskaj pomoc, a gdy potrzebujesz wyjaśnienia obsługi programu czy wsparcia przy tworzeniu strategii wystarczy jeden telefon. Żadnego podpinania pulpitów i przekazywania komukolwiek kontroli nad Twoim komputerem.


Jakiego brokera FX polecacie?

Na chwilę obecną współpracujemy z jednym brokerem- Noble Markets. Noble Markets działa niezawodnie i jest bezpieczny pod kątem wypłaty wygranych i depozytów. W przeciwieństwie do podmiotów zarejestrowanych na Cyprze podlega regulacjom i kontroli KNF.


Materiały do pobrania.